Biz Kimiz?

Mor Academia, 2005 yılında turizm organizasyon ve yurt dışı eğitim danışmanlığı olarak iki ana sektörde hizmet vermek üzere kuruldu ve çok kısa bir süre sonra 10 yılı aşkın bir sürede biriken bilgi, hizmet anlayışı, vizyonu ve deneyimli ekibiyle sektörde önemli bir yere sahip oldu.

İddialıyız! Çünkü…

Mor Eğitim Danışmanlık kurucuları Kanada devleti ve Elçiliği tarafından desteklenen ve resmi bir organizasyon olan Kanada Eğitim Merkezi CEC-Turkey bünyesinde yetişmişlerdir. Bu farkı öğrencilere ve ailelerine hizmet olarak dönüştür, en objektif bilgiyi, sayısız öğrencinin yurt dışı eğitim süreçlerinden süzdüğümüz tecrübelerle birleştirerek en doğru kararı vermenize yardımcı oluruz.

Mor Eğitim Danışmanlık, başta Kanada olmak üzere, Amerika, İngiltere Avustralya ve Malta gibi en popüler eğitim destinasyonları hakkında öğrencilere ve ailelerine detaylı bilgi sağlar.

Mor Eğitim Danışmanlık tarafından sunulan hizmetler, sadece okul seçimi ve başvuru işlemlerinin yürütülmesiyle sınırlı değildir. Yurt dışında eğitim aldığınız süre boyunca ihtiyaç duyduğunuz her an yanında oluruz.