Biz Kimiz?

Mor Academia, 2005 yılında İstanbul’da kuruldu ve 10 yılı aşkın bir sürede biriken bilgi, hizmet anlayışı, vizyonu ve deneyimli ekibiyle sektörde önemli bir yere sahip oldu. Bu bilgi birikimi ve deneyimi ile sadece Türkiye’de okuyan öğrencilere değil, İngiltere, Amerika ve Kanada gibi ülkelerde eğitimini devam ettiren öğrencilere de üniversite, yüksek lisans, yaz okulu ve liselere yerleştirme konusunda danışmanlık sağladı.

Mor Eğitim Danışmanlık kurucuları Kanada devleti ve Elçiliği tarafından desteklenen ve resmi bir organizasyon olan Kanada Eğitim Merkezi CEC-Turkey bünyesinde yetişmişlerdir. Bu farkı öğrencilere ve ailelerine hizmet olarak dönüştür, en objektif bilgiyi, sayısız öğrencinin yurt dışı eğitim süreçlerinden süzdüğümüz tecrübelerle birleştirerek en doğru kararı vermenize yardımcı olurlar.

Mor Academia olarak, başta Kanada olmak üzere, İngiltere, Amerika, Hollanda, İtalya gibi en popüler eğitim destinasyonlarında eğitimlerini sürdürmek isteyen öğrencilerimizi hedeflerine ulaştırmayı amaç edindik.